W dn. 21 kwietnia 2018 r. w Chrośli (gm. Dębe Wielkie) odbyło się II BazInO – Wiosenny Marsz na Orientację, organizowany już po raz drugi przez Harcerski Oddział PTTK w Mińsku Mazowieckim.

W tym roku aktywną sobotę pod hasłem „W sobotę nie ma nas w domu!” spędziło 95 uczestników marszu – dzieci, młodzież, dorośli oraz pies, tym samym pobijając zeszłoroczny wynik o ponad 30 osób.

Na uczestników czekały 2 etapy w 2 kategoriach: TP (dla początkujących) i TU (dla średniozaawansowanych) oraz trasy dodatkowe – Dojściówka/Zejściówka i TRInO – turystyczno-rekreacyjna trasa po Chrośli/Rudzie. Trasy były związane z wiosną, która i tym razem nas nie zawiodła, oraz 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę i 187. rocznicą Bitwy pod Dębem Wielkim 31.03.1831 r. 🌞🇵🇱💯

Ten dzień zostanie na pewno długo w pamięci Dobromirowi (3 l.), który już po raz kolejny był najmłodszym uczestnikiem naszej imprezy i zdobył swoją pierwszą odznakę – popularną Odznakę InO. 😎

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wytrwałości i dziękujemy za przybycie oraz mamy nadzieję, świetną zabawę, a naszym partnerom i sponsorom dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie 😀:
 Wójt Gminy Dębe Wielkie
 Starosta Mińsk
 Dom Kultury Chrośla
 Nadleśnictwo Mińsk, Lasy Państwowe
 Gminny Ośrodek Kultury w Dębem Wielkim
 Hufiec ZHP „Mazowsze” Mińsk Mazowiecki
 Gromulski Piekarnia Cukiernia
 Hydrotech
 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „GLOBAL”
 Tygodnik Mazowiecki Nowy Dzwon

Już dzisiaj zapraszamy na przyszłoroczne III BazInO, ale na pewno zobaczymy się wcześniej

(śledźcie naszą stronę na facebooku www.facebook.com/HOPTTKMM/ oraz stronę www.orieentering.waw.pl).

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!