OMTTK 2019 - Etap powiatowy

W piątek 5 kwietnia odbyły się eliminacje powiatowe OMTTK PTTK. Zespoły w trzech kategoriach wiekowych reprezentowały  HKT PTTK Mobilek, Koła Turystyczno – Krajoznawcze nr 6, nr 33, nr 302, nr 303, Szkoła Podstawowa im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Dębem Wielkim oraz Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego . Uczestnicy walczyli w trzech kategoriach: test wiedzy, Turystyczny Rower oraz Impreza na Orientację. Wydarzenie objęte patronatem Starosty Mińskiego Antoniego Tarczyńskiego.

Zwycięscy w poszczególnych kategoriach:

Szkoły podstawowe
Zespół: Koło Turystyczno-Krajoznawcze PTTK nr 33
Opiekun drużyny: Damian Murach
1. Seweryn Szulecki
2. Izabela Więsik
3. Mateusz Pazura

Szkoły gimnazjalne
Zespół: Harcerski Klub Turystyczny PTTK Mobilek
Opiekun drużyny: Dariusz Jackiewicz
1. Kamil Jackiewicz
2. Agata Foryś
3. Dominik Kościesza

Szkoły ponadgimnazjalne
Zespół: Koło Turystyczno – Krajoznawcze PTTK nr 6
Opiekun drużyny: Dariusz Jackiewicz
1. Michał Rogala
2. Wioletta Moch
3. Angelika Mielcarz

Wszystkim gratulujemy wyników i dziękujemy za udział. 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!