OMTTK 2018 - Etap powiatowy

W sobotę 7 kwietnia odbyły się eliminacje powiatowe OMTTK PTTK. Zespoły w trzech kategoriach wiekowych reprezentowały SP nr 6, ZSE, HKT PTTK Mobilek z Mińska Mazowieckiego oraz ZS z Mrozów. Uczestnicy walczyli w trzech kategoriach: test wiedzy, tor rowerowy oraz Impreza na Orientację. Wydarzenie objęte patronatem Starosty Mińskiego Antoniego Tarczyńskiego. Nagrody ufundowane również przez Euroschool, Hydrotech oraz Klub Żołnierzy 2 BOT im. Gen. Franciszka Kleeberga. 

Zwycięscy w poszczególnych kategoriach:

Szkoły podstawowe
Zespół: Harcerski Klub Turystyczny PTTK Mobilek
Opiekun drużyny: Dariusz Jackiewicz
1. Agata Tkaczyk
2. Oliwia Gryz
3. Mateusz Pazura

Szkoły gimnazjalne
Zespół: Harcerski Klub Turystyczny PTTK Mobilek
Opiekun drużyny: Damian Murach
1. Katarzyna Bieńkowska
2. Kamil Jackiewicz
3. Michał Rogala

Szkoły ponadgimnazjalne
Zespół: Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim
Opiekun drużyny: Barbara Szczepanik
1. Kamila Jurkowska
2. Kamila Księżopolska
3. Patrycja Zalewska 

Wszystkim gratulujemy wyników i dziękujemy za udział. 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!